Analityka internetowa

Rybnik,  Gliwice , Województwo Śląskie

O tym, w jakim stopniu skuteczna jest prowadzona dotąd strategia marketingowa i jak można ją ulepszyć, powiedzieć może jedynie rzetelna analityka internetowa . Dzięki niej istnieje możliwość wykrycia dotychczasowych błędów w działaniach i wprowadzenia zmian, co bezpośrednio przyczynia się do zwiększania oczekiwanych efektów i korzystniejszego inwestowania pieniędzy.

Analityka internetowa to sposób na oszczędzenie pieniędzy

Analityka internetowa to wbrew pozorom nie kolejny wydatek, lecz sposób na to, jak nie stracić pieniędzy na nieefektywne działania marketingowe. Nikt nie ma już dzisiaj wątpliwości, że najmniej rozsądnym w kwestii prowadzenia działań marketingowych jest zrezygnowanie z analityki internetowej. I mowa tutaj zarówno o tej, która może być świetnym wstępem do planowania działań, jak i tej sprawdzającej skuteczność stosowanych dotąd metod.Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, proponujemy profesjonalną analitykę internetową , która pozwoli na zwiększenie efektywności planowanej strategii i lepsze zrozumienie potrzeb potencjalnych odbiorców. To podstawa tego, jak zyskać więcej klientów i cieszyć się lepszą sprzedażą.

Jak wygląda analityka internetowa

Dla jak najlepszych efektów w swojej pracy posługujemy się kilkoma różnymi narzędziami służącymi do analityki webowej. Są to między innymi Google Analytics, Data Studio czy Tag Manager , a także idealny do zwiększana widoczności w wyszukiwarce Senuto. Najpopularniejszym narzędziem analitycznym jest Google Analytics, który dzięki rzetelnym raportom na temat danej witryny pozwala ocenić między innymi to, jak użytkownicy zachowują się na stronie, jakimi drogami trafiają na ofertę firmy oraz jaka jest forma reklamy internetowej będzie najlepsza. Do wnikliwej analityki przydatne okazuje się także Google Data Studio, Google Search Console czy innowacyjne Google Tag Manager.Znajomość obsługi narzędzi, niezbędne do tego umiejętności oraz wiedza z zakresu marketingu internetowego stają się mieszanką, która pozwala nam na proponowanie firmom korzystnych dla nich rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którym zależy na podniesieniu skuteczności stosowanych dotąd działań marketingowych.

Zaufali nam

Kampanie Facebook Ads

Wiemy, jak trafić do Twojej grupy docelowej. Kampanie Facebook Ads prowadzimy po wcześniejszym starannym przeanalizowaniu tego, kim są Twoi klienci i jak najlepiej będzie do nich dotrzeć. Z nami zyskujesz pewność, że reklama na Facebooku zostanie dobrze zaplanowana.

Content Marketing

Tworzymy unikalne i wartościowe treści, które skutecznie docierają do odbiorców i pozwalają budować długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu i ich lojalności. Oferowany przez nas wysokiej jakości Content marketing sprawi, że zyskasz wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Strony www

Choć jeszcze nie tak dawno zakładane były jedynie przez duże przedsiębiorstwa, dziś trudno wyobrazić sobie istnienie nawet niewielkiej firmy bez własnej Strony www . To ona staje się wizytówką działalności, często decydując o tym, czy potencjalny klient zdecyduje się skorzystać z jej produktów.

Łącznie miesięczny budżet prowadzonych kampanii
Trwających obecnie kampanii
Docieramy miesięcznie do tylu odbiorców
Zdefiniowanych grup docelowych

Jak działamy?

Etapy naszej pracy.

Zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami na początku wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie /kontakt/ . Dzięki niemu poznamy profil działalności Twojej firmy i na jego podstawie będziemy mogli opracować najlepszą ofertę.

Projektowanie

Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły,na każdym etapie pracy możesz się nimi podzielić. Na ich podstawie kreujemy projekt, w którego powstawaniu aktywnie uczestniczysz. Dzięki wspólnej wymianie informacji projekt zostanie lepiej dopasowany do preferencji Twoich i Twojej firmy.

Ostatni Etap

Otrzymujesz potwierdzenie oraz końcowy efekt naszej współpracy w najpopularniejszych formatach. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z projektu, dlatego do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.