Kampanie Facebook Ads

Rybnik,  Gliwice , Województwo Śląskie

Facebook jest obecnie jednym z najskuteczniejszych kanałów dotarcia do klientów. Kampanie Facebook Ads pozwalają na tworzenie spersonalizowanych reklam, które trafiają bezpośrednio do zainteresowanych nimi osób. Reklama na Facebooku to dziś bardzo efektywne narzędzie marketingowe, które powinna wykorzystać w swojej kampanii reklamowej każda firma.

Dlaczego warto inwestować w reklamy na Facebooku

Ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie. W tym aż 16 milionów w Polsce. Tyle osób korzysta z Facebooka, niemal każdego dnia trafiając na kierowane do nich reklamy. Potencjał reklamy na Facebooku kryje się w możliwości bardzo dokładnego spersonalizowania profilu odbiorcy treści reklamowych. Dzięki temu możemy decydować nie tylko o lokalizacji osób, do których dotrze kampania Facebook Ads, ale i o ich wieku, zainteresowaniach czy wykształceniu.Personalizacja reklam w połączeniu z różnymi sposobami reklamowania (posty sponsorowane, reklamy strony lub profilu, banery) pozwala dopasować reklamy bezpośrednio do potrzeb firmy, czyniąc je jednocześnie coraz to bardziej skutecznymi.

Tworzymy skuteczne kampanie Facebook Ads

Nasze kampanie Facebook Ads opieramy na zdobytym dotąd przez nas wieloletnim doświadczeniu w marketingu internetowym. Oferujemy korzystne finansowo rozwiązania, które pozwalają dostrzec pierwsze efekty w krótkim czasie. Stale analizujemy skuteczność prowadzonych działań, aby proponowane przez nas reklamy na Facebooku pozwalały czerpać coraz to większe zyski.Zawsze dbamy o to, aby pieniądze współpracujących z nami firm były dobrze inwestowane. Wierzymy, że jedynie profesjonalna kampania reklamowa na Facebooku przeprowadzona z wykorzystaniem wiedzy o e-marketingu i znajomością dostępnych narzędzi w ramach Facebook Ads pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał tej formy reklamy.Zachęcamy do kontaktu zarówno te firmy, które nie miały dotąd okazji poznania możliwości marketingowych Facebooka, jak i te, które chciałyby usprawnić dotychczas prowadzone kampanie i uczynić je dużo skuteczniejszymi.

Zaufali nam

Kampanie Google Ads

Oferujemy profesjonalne kampanie AdWords , które pozwolą Ci dotrzeć do potencjalnych klientów przy właściwym wykorzystaniu budżetu. Dzięki nam unikniesz strat finansowych w wyniku niewłaściwych działań i zyskasz pewność, że reklamy w Google przyniosą oczekiwany rezultat.

Content Marketing

Tworzymy unikalne i wartościowe treści, które skutecznie docierają do odbiorców i pozwalają budować długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu i ich lojalności. Oferowany przez nas wysokiej jakości Content marketing sprawi, że zyskasz wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Strony www

Choć jeszcze nie tak dawno zakładane były jedynie przez duże przedsiębiorstwa, dziś trudno wyobrazić sobie istnienie nawet niewielkiej firmy bez własnej Strony www . To ona staje się wizytówką działalności, często decydując o tym, czy potencjalny klient zdecyduje się skorzystać z jej produktów lub usług.

Łącznie miesięczny budżet prowadzonych kampanii
Trwających obecnie kampanii
Docieramy miesięcznie do tylu odbiorców
Zdefiniowanych grup docelowych

Jak działamy?

Etapy naszej pracy.

Zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami na początku wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie /kontakt/ . Dzięki niemu poznamy profil działalności Twojej firmy i na jego podstawie będziemy mogli opracować najlepszą ofertę.

Projektowanie

Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły,na każdym etapie pracy możesz się nimi podzielić. Na ich podstawie kreujemy projekt, w którego powstawaniu aktywnie uczestniczysz. Dzięki wspólnej wymianie informacji projekt zostanie lepiej dopasowany do preferencji Twoich i Twojej firmy.

Ostatni Etap

Otrzymujesz potwierdzenie oraz końcowy efekt naszej współpracy w najpopularniejszych formatach. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z projektu, dlatego do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.