Cloud computing

Wynajem mocy obliczeniowej

Rybnik,  Gliwice , Województwo Śląskie

Oferujemy usługę renderowania w chmurze. Posiadamy serwery oparte na kartach graficznych RX 6600XT. Wynajmij moc obliczeniową! Renderowanie online to przeniesienie procesu na platformę opartą na chmurze, taką jak Cloud Computing z znakgraficzny.pl. Moc obliczeniowa która oferujemy znacznie przyspiesza proces renderowania, skracając czas potrzebny na dostarczenie końcowego projektu.

  • AKTUALNA MOC SERWERA 200.00 MH/s

Wynajmij serwer obliczeniowy

W przypadku renderowania 3D oraz renderowania Video – minimalny czas wynajmu serwera to 1 dzień. Pliki źródłowe możesz przekazać nam za pośrednictwem https://wetransfer.com lub na fizycznym dysku twardym.
Możemy też udostępnić Tobie zarządzanie serwerem online.

Cennik

Server z 6x GPU RX6600XT

Wynajem:

Minimalny okres najmu 24h – 250zł (netto)
Cena już od: 6zł/h

Zadzwoń zapytaj o ofertę: 500 620 006

Zaufali nam

Kampanie Facebook Ads

Wiemy, jak trafić do Twojej grupy docelowej. Kampanie Facebook Ads prowadzimy po wcześniejszym starannym przeanalizowaniu tego, kim są Twoi klienci i jak najlepiej będzie do nich dotrzeć. Z nami zyskujesz pewność, że reklama na Facebooku zostanie dobrze zaplanowana.

Content Marketing

Tworzymy unikalne i wartościowe treści, które skutecznie docierają do odbiorców i pozwalają budować długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu i ich lojalności. Oferowany przez nas wysokiej jakości Content marketing sprawi, że zyskasz wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Strony www

Choć jeszcze nie tak dawno zakładane były jedynie przez duże przedsiębiorstwa, dziś trudno wyobrazić sobie istnienie nawet niewielkiej firmy bez własnej Strony www . To ona staje się wizytówką działalności, często decydując o tym, czy potencjalny klient zdecyduje się skorzystać z jej produktów.

Łącznie miesięczny budżet prowadzonych kampanii
Trwających obecnie kampanii
Docieramy miesięcznie do tylu odbiorców
Zdefiniowanych grup docelowych

Jak działamy?

Etapy naszej pracy.

Zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami na początku wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie /kontakt/ . Dzięki niemu poznamy profil działalności Twojej firmy i na jego podstawie będziemy mogli opracować najlepszą ofertę.

Projektowanie

Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły,na każdym etapie pracy możesz się nimi podzielić. Na ich podstawie kreujemy projekt, w którego powstawaniu aktywnie uczestniczysz. Dzięki wspólnej wymianie informacji projekt zostanie lepiej dopasowany do preferencji Twoich i Twojej firmy.

Ostatni Etap

Otrzymujesz potwierdzenie oraz końcowy efekt naszej współpracy w najpopularniejszych formatach. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z projektu, dlatego do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.