Content marketing

Rybnik,  Gliwice , Województwo Śląskie

Content marketing jest regularnym tworzeniem unikalnych i wartościowych treści, które dostarczają przydatnej wiedzy na interesujące odbiorców tematy. Mogą to być artykuły publikowane na blogu firmowym, posty udostępniane w social mediach lub też materiały video. Skuteczne kampanie content marketingowe dopasowują sposób dystrybucji treści oraz ich formę do charakteru firmy.

Dlaczego warto inwestować w content marketing

Content marketing, określany także jako marketing treści to zdecydowanie więcej niż standardowa reklama internetowa. To jeden z elementów nowej strategii marketingowej, która zakłada, że lepiej stworzyć potencjalnemu odbiorcy właściwe warunki do tego, aby mógł on trafić na ofertę firmy, niż próbować dotrzeć do niego tradycyjnymi metodami.Większa liczba klientów to jednak nie jedyna zaleta content marketingu.Ponadto:

  • zapewnia większy ruch na stronie firmy
  • przyczynia się do zwiększenia zysków
  • pozytywnie wpływa na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania
  • pozwala budować wizerunek eksperta w danej dziedzinie
  • daje możliwość nawiązywania długotrwałych relacji z klientami
  • staje się elementem budowania świadomości marki

Proponujemy skuteczny content marketing o wysokiej jakości

Content marketing jest niezwykle popularną obecnie strategią marketingową, która pozwala osiągnąć wiele ważnych w rozwoju firm celów. Aby był on jednak skuteczny, ważne jest profesjonalne podejście do planowania kampanii content marketingowej . To dopasowanie charakteru i tematyki treści do grupy docelowej, właściwy dobór kanału dystrybucji oraz formy promowania.Jeśli chcesz mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy, skorzystaj z naszej oferty. Stawiamy na treści wysokiej jakości, które przynoszą oczekiwanie rezultaty. Prowadzone przez nas strategie content marketingowe dopasowujemy do potrzeb zarówno dużych, jak i małych firm.

Studium przypadku

Klient z branży dom i ogród.

Cel działań Content marketingowych: pozyskanie użytkowników nie znających marki.  Opracowujemy teksty związane z branża pod specjalnie dobrane tematy, każdy tekst jest zoptymalizowany pod “SEO Efekt”.
Efekt:   w ciągu roku ruch organiczny (z wyszukiwarki) zwiększył się o  2000%.
Poniżej przedstawiamy efekt naszych stałych działań. (Kliknij w obrazek)

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

Kampanie Facebook Ads

Wiemy, jak trafić do Twojej grupy docelowej. Kampanie Facebook Ads prowadzimy po wcześniejszym starannym przeanalizowaniu tego, kim są Twoi klienci i jak najlepiej będzie do nich dotrzeć. Z nami zyskujesz pewność, że reklama na Facebooku
zostanie dobrze zaplanowana.

Kampanie Google Ads

Oferujemy profesjonalne kampanie AdWords , które pozwolą Ci dotrzeć do potencjalnych klientów przy właściwym wykorzystaniu budżetu. Dzięki nam unikniesz strat finansowych w wyniku niewłaściwych działań i zyskasz pewność, że reklamy w Google przyniosą oczekiwany rezultat.

Strony www

Choć jeszcze nie tak dawno zakładane były jedynie przez duże przedsiębiorstwa, dziś trudno wyobrazić sobie istnienie nawet niewielkiej firmy bez własnej Strony www .
To ona staje się wizytówką działalności, często decydując o tym, czy potencjalny klient zdecyduje się skorzystać z jej produktów.

Łącznie miesięczny budżet prowadzonych kampanii
Trwających obecnie kampanii
Docieramy miesięcznie do tylu odbiorców
Zdefiniowanych grup docelowych

Jak działamy?

Etapy naszej pracy.

Zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami na początku wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie /kontakt/ . Dzięki niemu poznamy profil działalności Twojej firmy i na jego podstawie będziemy mogli opracować najlepszą ofertę.

Projektowanie

Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły,na każdym etapie pracy możesz się nimi podzielić. Na ich podstawie kreujemy projekt, w którego powstawaniu aktywnie uczestniczysz. Dzięki wspólnej wymianie informacji projekt zostanie lepiej dopasowany do preferencji Twoich i Twojej firmy.

Ostatni Etap

Otrzymujesz potwierdzenie oraz końcowy efekt naszej współpracy w najpopularniejszych formatach. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z projektu, dlatego do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.