Marketing Internetowy

Rybnik,  Gliwice , Województwo Śląskie

Na marketing internetowy składa się wiele różnych działań, które łączy wspólny cel. Tym, do czego dążą niemal wszystkie strategie marketingowe , jest przede wszystkim osiągnięcie możliwie jak największych zysków ze sprzedaży produktów lub usług. To, jaka metoda reklamy w Internecie będzie najskuteczniejsza, zależy od specyfiki branży oraz grupy docelowej, do której chcemy dotrzeć.

Marketing internetowy i jego zalety

Choć marketing internetowy nie jest jedynym sposobem pozyskiwania klientów, to bez wątpienia odgrywa on w dzisiejszych czasach kluczową rolę. Trudno wyobrazić sobie firmę, która z powodzeniem czerpie korzyści ze swojej działalności, nie mając własnej strony www i nie inwestując w jej reklamę. Dziś nawet niewielkie lokalne firmy decydują się na kampanie reklamowe w Internecie.Marketing internetowy pozwala skutecznie docierać do potencjalnych klientów, przyczyniając się przy tym do tworzenia pozytywnego wizerunku firmy i zwiększania świadomości jej marki. Daje duże możliwości personalizowania komunikatów marketingowych, dzięki czemu trafiają one bezpośrednio do osób zainteresowanych ofertą. To właśnie możliwości, jakie daje przestrzeń internetowa w prowadzeniu kampanii reklamowych, sprawiają, że e-marketing cieszy się tak dużą popularnością. Nie tylko możemy zwiększać wiedzę o grupie docelowej, personalizując treści reklam, ale również mierzyć skuteczność działań i optymalizować kampanie w taki sposób, by minimalizować jej koszty, zwiększając przy tym zyski.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wiele lat pracy w marketingu internetowym, zrealizowanych z powodzeniem kampanii reklamowych oraz wykonanych projektów – to wszystko sprawiło, że dziś z bogatym doświadczeniem i obszerną wiedzą możemy kompleksowo i indywidualnie podchodzić do powierzonych nam zadań.

Nasze umiejętności

Google Ads97
Facebook Ads95
Content Marketing96
Analitics87

Analityka internetowa

Klucz do sukcesu w marketingu internetowym to wbrew pozorom nie tylko te działania, które widać. Znaczącą rolę w powodzeniu każdej kampanii reklamowej odgrywa analityka internetowa. To dzięki niej wiemy, co warto zmienić na stronie internetowej i w jakie działania marketingowe zainwestować, a także jaki efekt przynoszą dotychczasowe reklamy.  

Strony www

Tworzymy strony internetowe od podstaw, oferując kompleksowe usługi. Dbamy o atrakcyjny wygląd strony www, nie zapominając przy tym o jej funkcjonalności oraz dostosowaniu pod wymogi wyszukiwarek. Dzięki temu masz pewność, że stworzona przez nas strona firmowa pozwoli zyskać więcej klientów i zwiększyć zyski.

Zaufali nam

Kampanie Facebook Ads

Wiemy, jak trafić do Twojej grupy docelowej. Kampanie Facebook Ads prowadzimy po wcześniejszym starannym przeanalizowaniu tego, kim są Twoi klienci i jak najlepiej będzie do nich dotrzeć. Z nami zyskujesz pewność, że reklama na Facebooku
zostanie dobrze zaplanowana.

Kampanie Google Ads

Oferujemy profesjonalne kampanie AdWords , które pozwolą Ci dotrzeć do potencjalnych klientów przy właściwym wykorzystaniu budżetu. Dzięki nam unikniesz strat finansowych w wyniku niewłaściwych działań i zyskasz pewność, że reklamy w Google przyniosą oczekiwany rezultat.

Strony www

Choć jeszcze nie tak dawno zakładane były jedynie przez duże przedsiębiorstwa, dziś trudno wyobrazić sobie istnienie nawet niewielkiej firmy bez własnej Strony www .
To ona staje się wizytówką działalności, często decydując o tym, czy potencjalny klient zdecyduje się skorzystać z jej produktów.

Łącznie miesięczny budżet prowadzonych kampanii
Trwających obecnie kampanii
Docieramy miesięcznie do tylu odbiorców
Zdefiniowanych grup docelowych

Jak działamy?

Etapy naszej pracy.

Zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami na początku wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie /kontakt/ . Dzięki niemu poznamy profil działalności Twojej firmy i na jego podstawie będziemy mogli opracować najlepszą ofertę.

Projektowanie

Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły,na każdym etapie pracy możesz się nimi podzielić. Na ich podstawie kreujemy projekt, w którego powstawaniu aktywnie uczestniczysz. Dzięki wspólnej wymianie informacji projekt zostanie lepiej dopasowany do preferencji Twoich i Twojej firmy.

Ostatni Etap

Otrzymujesz potwierdzenie oraz końcowy efekt naszej współpracy w najpopularniejszych formatach. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z projektu, dlatego do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.