Kampanie Google Ads

Rybnik,  Gliwice , Województwo Śląskie

Kampanie AdWords , zwane dzisiaj także Google Ads, są jedną z najpopularniejszych obecnie form marketingu internetowego. Chętnie wybierane przez firmy ze względu na możliwość szybkiego osiągnięcia zamierzonych efektów. Aby jednak móc cieszyć się pełnymi możliwościami płynącymi z Google AdWords, niezbędna jest przemyślana i dobrze prowadzona kampania.

Na czym polegają kampanie AdWords

Kampanie AdWords są zaplanowanymi działaniami reklamowymi, które umożliwiają wyświetlanie reklam prowadzących do stron internetowych firm. Reklama AdWords to przede wszystkim linki sponsorowane (wyświetlanie linków prowadzących do reklamowanych stron wśród wyników wyszukiwania Google), ale również bannery i reklamy na stronach sieci reklamowej Google. Google Ads daje możliwość kierowania reklam bezpośrednio do osób zainteresowanych ofertą firmy (między innymi poprzez właściwy dobór słów kluczowych). Znacząco zwiększa to skuteczność działań marketingowych, a w połączeniu ze szczegółową analizą efektów i możliwością modyfikowania kampanii AdWords na każdym jej etapie pozwala minimalizować jej koszty przy jednoczesnym zwiększaniu zysków z reklamy w wyszukiwarce .

Posiadamy aktualne certyfikaty Google

Świadomi zmieniających się technologii cały czas dokształcamy się zdobywając najnowsze certyfikaty google które potwierdzają aktualność naszej wiedzy.

Zweryfikuj nasze Certyfikaty

Profesjonalna kampania AdWords to pewny zysk

Właśnie ze względu na to, jak bardzo złożona potrafi być kampania AdWords , kluczowym elementem sukcesu staje się wiedza. Nasze doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych kampanii Google Ads potwierdza zdobyty certyfikat Google. Kampanie linków sponsorowanych AdWords prowadzimy zgodnie z najnowszymi technikami, wykorzystując zdobyte dotąd umiejętności wraz ze stale aktualizowaną wiedzą. Dbamy o to, aby reklama trafiała do właściwych osób, zmniejszając poprzez to jej koszty. Opłata za reklamy AdWords zależy od tego, ile osób kliknie w reklamę, przechodząc na stronę firmy. Dlatego tak ważne jest, aby na bieżąco analizować skuteczność prowadzonych działań i modyfikować je w taki sposób, by kliknięcia przekładały się na zyski ze sprzedaży produktów lub usług.

Dlaczego my?

Mamy ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia Kampanii google adwords. Pracowaliśmy dla małych firm oraz dużych korporacji.

Zaufali nam

Kampanie Facebook Ads

Wiemy, jak trafić do Twojej grupy docelowej. Kampanie Facebook Ads prowadzimy po wcześniejszym starannym przeanalizowaniu tego, kim są Twoi klienci i jak najlepiej będzie do nich dotrzeć. Z nami zyskujesz pewność, że reklama na Facebooku zostanie dobrze zaplanowana.

Content Marketing

Tworzymy unikalne i wartościowe treści, które skutecznie docierają do odbiorców i pozwalają budować długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu i ich lojalności. Oferowany przez nas wysokiej jakości Content marketing sprawi, że zyskasz wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Strony www

Choć jeszcze nie tak dawno zakładane były jedynie przez duże przedsiębiorstwa, dziś trudno wyobrazić sobie istnienie nawet niewielkiej firmy bez własnej Strony www . To ona staje się wizytówką działalności, często decydując o tym, czy potencjalny klient zdecyduje się skorzystać z jej produktów.

Łącznie miesięczny budżet prowadzonych kampanii
Trwających obecnie kampanii
Docieramy miesięcznie do tylu odbiorców
Zdefiniowanych grup docelowych

Jak działamy?

Etapy naszej pracy.

Zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami na początku wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie /kontakt/ . Dzięki niemu poznamy profil działalności Twojej firmy i na jego podstawie będziemy mogli opracować najlepszą ofertę.

Projektowanie

Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły,na każdym etapie pracy możesz się nimi podzielić. Na ich podstawie kreujemy projekt, w którego powstawaniu aktywnie uczestniczysz. Dzięki wspólnej wymianie informacji projekt zostanie lepiej dopasowany do preferencji Twoich i Twojej firmy.

Ostatni Etap

Otrzymujesz potwierdzenie oraz końcowy efekt naszej współpracy w najpopularniejszych formatach. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z projektu, dlatego do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.