Grafika komputerowa

Rybnik,  Gliwice , Województwo Śląskie

Nasza firma zajmuje się również wykonywaniem kompleksowych projektów graficznych. Posiadamy doświadczenie oraz zespół profesjonalnych grafików, który zadba o to, aby Twoja firma mogła dotrzeć do jak największej ilości klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie tylko treść drukowanych materiałów decyduje o wizerunku firmy. Równie istotna jest sama jakość druku oraz rodzaj zastosowanego papieru. Zarówno ulotki reklamowe jak i wizytówki trafiają do ogromnej ilości potencjalnych klientów, więc ich wygląd w dużej mierze decyduje o tym, w jaki sposób firma będzie postrzegana.

Projekty Graficzne

Classen listwy

  • Projekty graficzne

Classen katalog

  • Projekty graficzne

Classen

  • Projekty graficzne

Htl Management

  • Projekty graficzne

Qwerty

  • Projekty graficzne

Drewno kominowe

  • Projekty graficzne

IQ ACCOUNTING

  • Projekty graficzne

Expert Nieruchomości

  • Projekty graficzne

Zaufali nam

Kampanie Facebook Ads

Wiemy, jak trafić do Twojej grupy docelowej. Kampanie Facebook Ads prowadzimy po wcześniejszym starannym przeanalizowaniu tego, kim są Twoi klienci i jak najlepiej będzie do nich dotrzeć. Z nami zyskujesz pewność, że reklama na Facebooku zostanie dobrze zaplanowana.

Content Marketing

Tworzymy unikalne i wartościowe treści, które skutecznie docierają do odbiorców i pozwalają budować długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu i ich lojalności. Oferowany przez nas wysokiej jakości Content marketing sprawi, że zyskasz wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Strony www

Choć jeszcze nie tak dawno zakładane były jedynie przez duże przedsiębiorstwa, dziś trudno wyobrazić sobie istnienie nawet niewielkiej firmy bez własnej Strony www . To ona staje się wizytówką działalności, często decydując o tym, czy potencjalny klient zdecyduje się skorzystać z jej produktów.

Łącznie miesięczny budżet prowadzonych kampanii
Trwających obecnie kampanii
Docieramy miesięcznie do tylu odbiorców
Zdefiniowanych grup docelowych

Jak działamy?

Etapy naszej pracy.

Zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami na początku wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie /kontakt/ . Dzięki niemu poznamy profil działalności Twojej firmy i na jego podstawie będziemy mogli opracować najlepszą ofertę.

Projektowanie

Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły,na każdym etapie pracy możesz się nimi podzielić. Na ich podstawie kreujemy projekt, w którego powstawaniu aktywnie uczestniczysz. Dzięki wspólnej wymianie informacji projekt zostanie lepiej dopasowany do preferencji Twoich i Twojej firmy.

Ostatni Etap

Otrzymujesz potwierdzenie oraz końcowy efekt naszej współpracy w najpopularniejszych formatach. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony z projektu, dlatego do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.